انتخاب بهترین عطر و ادکلن برای نوع شخصیت افراد


همیشه اشتیاق زیادی برای خرید عطر و ادکلن با رایحه متناسب و سلیقه شما وجود دارد. ولی این انتخاب و تشخیص ممکن است سخت باشد، شاید دلیلش این است که انواع بسیار زیادی از عطر ها در بازار موجود هستند، یا شاید از ترس تکراری شدن آن  است، مسئله اینجاست که نویسنده ها و مفسرین عطر ها را به گونه ای شاعرانه معرفی می کنند که فقط فروشندگان سر از آن در می آورند.

انواع مختلف عطر ها و ادکلن ‌ها، از گذشته یکی از مؤلفه‌ های زیبایی و شخصیتی هم برای خانم ها و آقایان  به ‌عنوان یک فرد خوشبو به شمار می ‌رفتند. عطر و ادکلن که می ‌تواند احساسی را درون افراد زنده کند، و یا کسی را یاد خاطره‌ای بیندازد و یا درکل بسیار ساده باعث شوند که فرد، احساس خوبی کرده و بوی خوشایندی بدهد.

امروزه در سراسر دنیا، هزاران نوع متفاوت از رایحه ‌های خوشبو از عطر و ادکلن وجود دارد که در بازار های کشور های مختلف در دسترس خریداران می باشند. به لطف بازاریابی جدید، برند های جدید و طراحان هنرمند و خلاق، افراد بیشتری نیز به سمت این رایحه ‌های خوشبو با طعم‌ های متفاوت کشیده شده و آن ‌ها را انتخاب می کنند.

ادکلن برای نوع شخصیت افراد با رایحه شیرین

بسیار کسانی که عطر با رایحه ‌شیرین را می پسندند افرادی خونگرم و با روحیه ی لطیف و ساده هستند. این گروه از افراد طبع شوخی دارند، شاد و پرانرژی هستند. و شخصیتی بسیار رویا پرداز و اجتماعی هستند و با افراد جامعه به راحتی ارتباط برقرار می‌ کنند. عطر هایی با رایحه ‌های مرکبات میوه، گل ‌ها و دیگر رایحه ‌هایی همچون وانیل، جزء این گروه عطر های شیرین به حساب می آیند. البته معمولا در بین خانم ‌ها طرفداران بسیاری دارند. عطر های شیرین تنها مخصوص خانم ‌ها نیست، بلکه در میان آقایان هم عطر های شیرین طرفداران خود را دارند. برند های گوناگون مختلفی عطر های شیرین و ماندگار بسیاری عرضه کرده‌اند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید