Sale!

ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان اصل (By KIlian Angels share)

12.500.000 تومان

فصل استفاده پاییز و زمستان
طبع گرم
طعم تلخ و شیرین
جنسیت زنانه و مردانه
ماندگاری عالی
پخش بو بسیار خوب
نت اولیه کنیاک
نت میانی دانه تونکا، درخت بلوط و دارچین
نت پایانی پرالین، چوب صندل سفید و وانیل

نسخه‌های ارزان‌تر:

خرید ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان شرکتی برند روونا

خرید کوکتل اینتنس انجلز شیر بای کیلیان شرکتی برند فرگرانس

خرید ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر شرکتی برند الحمبرا

 

تاریخ آخرین بروزرسانی: 29 بهمن, 1402

خرید ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان اصل By KIlian Angels share

خرید ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان اصل By KIlian Angels share برای افردی مناسب است که به دنبال محصولاتی بدون محدودیت جنسیتی هستند. این ادکلن اورجینال هم برای آقایان و هم بانوان مناسب بوده و هر دو می توانند از رایحه آن بهره ببرند. از طرفی ادکلن های اسپرت نیاز هر خانه ای بوده تا در هزینه ها صرفه جویی شود. این محصول در دسته ادکلن گرم مردانه و یا زنانه قرار گرفته و طعمی تلخ و شیرین دارد.

ادکلن های تلخ و گرم در رده پر طرفدارترین ادکلن ها بوده؛ زیراکه روایح آتشین و اغواگری دارد. با وجود این ادکلن در محافل و مجالس مانند یک الماس می درخشید و گرمای خود را به دیگران نیز منتقل می کنید. ادکلن ها آیینه ای از روحیات شما هستند و می توانید بدون هیچ صحبتی روحیات خود را به نمایش بگذارید.

قیمت ادکلن آنجلز شیر بای کلیان اصل

قیمت ادکلن آنجلز شیر بای کلیان اصل به نسبت کیفیت به کار رفته بسیار مناسب می باشد. البته باید یادآوری کنیم که چنین قیمت های را فقط در مجموعه ما، یعنی فروشگاه عطر استایل مشاهده خواهید کرد. مردانه و زنانه بودن این ادکلن در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد؛ زیرا دیگر نیازی به تهیه دو ادکلن جدا از هم را ندارید. ادکلن گرم زنانه و مردانه هرکدام قیمت هایی را به خود اختصاص می دهند. اما با یک بار هزینه کردن برای ادکلن آنجلز شیر بای کلیان دیگر نیازی به هزینه های مجدد نخواهید داشت.

مشخصات نت های ادکلن آنجلز شیر بای کلیان اصل (By KIlian Angels share)

مشخصات نت های ادکلن آنجلز شیر بای کلیان اصل (By KIlian Angels share) به شرح زیر می باشد.

  • نت اولیه: کنیاک بوده و این نت ترکیبی از روایح توت فرنگی، خرما و شکر  تخمیر شده می باشد. این نت ها شیرینی عمیقی را برای ادکلن به ارمغان می آورند.
  • نت ثانویه: دانه تونکا، درخت بلوط و دارچین است. این روایح یادآور تندی و لخی و کمی گرما می باشد. دقیقا همین روایح، ادکلن معرفی شده را خاص می کند.
  • نت آخری: پرالین، چوب صندل سفید و وانیل می باشد. پرالین شیرینی زیادی داشته و وانیل گرمای زیادی به ادکلن می بخشد. در نهایت چوب صندل سفید نیز عمق و پایداری به ادکلن می دهد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان اصل (By KIlian Angels share)”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن آنجلز شیر بای کیلیان اصل (By KIlian Angels share)”