ادکلن شرکتی

نمایش 1–12 از 185 نتیجه

خرید ادکلن شرکتی

ادکلن شرکتی به ادکلن هایی گفته می شوند که از فرمولاسیون ادکلن اورجینال گرفته شده. ادکلن های شرکتی معمولا در کشور هایی مانند امارات ساخته می شوند و کیفیت خوبی را از خود نشان داده اند. برای خرید ادکلن شرکتی خوب می توانید به فروشگاه عطر استایل مراجعه کنید و با کیفیت ترین عطر شرکتی را از این وب سایت خریداری کنید.

برای خرید ادکلن شرکتی خوب می توانید به فروشگاه عطر استایل مراجعه کنید

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که قصد خرید ادکلن original را داشته باشید اما هزینه سنگین برخی ادکلن های اصل موجب شده باشد که از خرید آن منصرف شده باشید. عطر شرکتی، جایگزین مناسبی برای ادکلن اورجینال به شمار می آیند.

ادکلن شرکتی چیست؟

ادکلن های شرکتی با استفاده از فرمول کمپانی مادر، اقدام به تولید ادکلن های مشابه کرده اند. این کار کاملا قانونی بوده و برچسب هولوگرامی کالا را دارا می باشند. ادکلن شرکتی اصل رایحه ماندگاری را دارد و هنگام ساخت این ادکلن سعی شده از نت های آغازین و پایانی ادکلن اورجینال آن استفاده شود.

باید در نظر داشت که عطر شرکتی با ادکلن فیک و تقلبی متفاوت بوده و قصد کپی برداری از ادکلن اصلی را نداشته است. خط تولید ادکلن شرکتی با ماندگاری بالا با الگو گرفتن برخی المان ها از برند اورجینال آن شروع به ساخت و تولید کرده اند.

انواع عطر و ادکلن شرکتی

انواع عطر و ادکلن شرکتی بر اساس کشور سازنده آن تقسیم می شوند. بهترین ادکلن های شرکتی که در کشورهایی چون فرانسه و آمریکا تولید می شوند در رده کیفیت بسیار بالایی هستند و کیفیت محصولات اماراتی نیز در رده بالایی قرار گرفته است. در این قسمت به انواع برند های عطر شرکتی می پردازیم.

  • فرگرانس ورد
  • الحمبراء
  • روونا
  • ارض الزعفران
  • الطافه

فرگرانس ورد: یک برند مشهور اماراتی در تولید ادکلن و عطر بوده. این برند به علت همکاری با شرکت های فرانسوی به شهرت رسیده. برند فرگرانس ورد با در نظر گرفتن تمامی سلایق اقدام به تولید انواع ادکلن زنانه و ادکلن مردانه کرده است. قیمت خوب و کیفیت بالا این برند باعث محبوبیتش شده و از لحاظ ماندگاری، جزو بهترین برند ها به حساب می آیند.

الحمبراء: شرکت الحمبراء اماراتی با خرید فرمولاسیون ادکلن های اصل فرانسوی به تولید ادکلن های شرکتی با کیفیت بسیار خوبی پرداخته است. این برند به طراحی های خوب و پخش بو بالا مشهور هستند. شما می توانید ادکلن برند الحمبرا را از مجموعه عطر استایل تهیه کنید.

روونا: برند روونا یک برند فرانسوی اماراتی می باشد. این برند با خرید فرمول بهترین ادکلن های جهان به ساخت ادکلن شرکتی آنها مشغول شده اند در تولیدات این برند از مواد اولیه بسیار با کیفیتی استفاده شده است و به همین علت این برند به قیمت و کیفیت خوب مشهورشده.

برند روونا در بسته بندی های مخصوص به خود ادکلن ها روانه بازار می کند و شما می توانید با دیدن آرم این برند با اطمینان خاطر، ادکلن شرکتی برند روونا را تهیه کنید.

ارض الزعفران: ارض الزعفران یک برند اماراتی است که به تولید انواع رایحه های عربی مشغول به فعالیت است. این شرکت از تکنولوژی خوبی برای تولید عطر شرکتی استفاده کرده و هم چنین موادی که برای ساخت ادکلن استفاده می کند بسیار با کیفیت می باشد و همین ویژگی باعث می شود که حساسیت به رایحه در شما ایجاد نشود. شما می توانید ادکلن برند ارض الزعفران را تهیه کنید و از استفاده از آن نهایت لذت را ببرید.

لطافه: برند لطافه یک برند اماراتی است که مدتی است مشغول ساخت انواع رایحه های ادکلن شده اند. بعضی از محصولات این شرکت از شفافیت رایحه ای خاصی برخوردار هستد. باید بدانید که برند لطافه زیر مجموعه شرکت لطافه می باشد و زیر نظر آن به تولید ادکلن می پردازند.

انواع عطر و ادکلن شرکتی در فروشگاه عطر استایل

تفاوت ادکلن های شرکتی با اصل:

ادکلن شرکتی از ساخت رایحه های ادکلن اورجینال استفاده کرده اند. اما در مواردی دیده شده که دقیقا همان رایحه را تولید نکرده اند و میا. این محصولات ماندگاری رایحه کمتری در برابر نمونه های اصلی آن را دارند و ن رایحه اصلی با شرکتی آن تفاوت اندکی دیده می شود.

ظاهر شیشه ای نمونه اصلی آن بسیار با کیفیت تر بوده و عطر شرکتی برای راحتی مشتریان خود اقدام به تولید ادکلن سایز کوچک یا ادکلن جیبی کرده تا برای شما قابل حمل باشد.

مزایای ادکلن شرکتی

به علت افزایش قیمت های جهانی روز به روز دسترسی به ادکلن های اصل برای مردم، سخت تر شده و صرفه اقتصادی برای آن ها ندارد. به همین منظور ممکن است عده ای به خرید ادکلن های فیک رو بیاورند اما این کار صحیح نیست! ادکلن های شرکتی با دریافت مجوز های بهداشتی به شما  اطمینان خاطر می دهد که از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرده اند.

مزایا دیگر ادکلن زنانه یا مردانه شرکتی، قیمت پایین آن نسبت به مشابهات اصلی می باشد. قیمت پایین ادکلن های شرکتی باعث شده که صرفه اقتصادی داشته باشد و افراد بیشتری بتوانند از آن بهره ببرند هم چنین ادکلن شرکتی با الگو گرفتن از رایحه اصلی، رایحه ماندگاری را برای شما بسازد.

قیمت ادکلن شرکتی

شما باید قبل از خرید ادکلن، بودجه مورد نظرتان را تعیین کنید و اگر تمایلی به خرید ادکلن اصلی نداشته اید اقدام به خرید عطر شرکتی با کیفیت کنید. قیمت ادکلن شرکتی نسبت به مشابهات اورجینالی آن، مناسب تر بوده و فروشگاه های زیادی اقدام به فروش این محصولات کرده اند. شما می توانید با مراجعه به مجموعه عطر استایل انواع ادکلن مردانه و زنانه مرغوب را با بهترین قیمت تهیه کنید.

سفارش آنلاین ادکلن شرکتی

ممکن است برای خرید ادکلن شرکتی بودجه ای را اختصاص داده باشید اما با مراجعه حضوری به فروشگاه های فروش ادکلن، فروشنده ادکلن با قیمت بیشتری را به شما تحمیل کند. هم چنین باید ساعت ها در مراکز خرید جست و جو کنید تا فروشگاه معتبری را برای خرید ادکلن انتخاب کنید و بسیار حائز اهمیت است که به شما ادکلن فیک را به جای عطر شرکتی نفروشد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت عطر استایل، سفارش آنلاین ادکلن شرکتی را بدهید تا با اطمینان خاطر از کیفت مواد اولیه و دقیقا همان میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید، خرید کنید. مجموعه عطر استایل یکی از وارد کنندگان عطر و ادکلن بوده و تمامی محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند.