Sale!

ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد (Fragrance World Tom Ford Ombre Leather)

ضمانت اصالت کالا

548.000 تومان

فصل استفاده پاییز و زمستان
طبع گرم
طعم تلخ
جنسیت زنانه و مردانه
ماندگاری خوب
پخش بو خوب
نت اولیه سدر و برگ بنفشه
نت میانی اوریس و یاسمن سامباک
نت پایانی چرم، روایج چوبی و تنباکو
در حال بارگذاری ...

خرید ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد

خرید ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد یک خرید مشترک بین آقایان و بانوان محسوب می شود. این عطر فراگرنس وردبا هدف کاربرد بیشتر از نت هایی استفاده کرده که محدودیت استفاده برای افراد مختلف را بردارد. این کار، قدم بزرگی در صنعت ادکلن سازی به حساب آمده و نظر بیشتر افراد را به خود جذب کرده است.

این ادکلن گرم زنانه یا مردانه از گروه بویایی چرمی بهره می برد. رایحه های چرمی را بیشتر در فصل های سردی چون پاییز و زمستان استفاده می کنند تا آزار دهنده نباشد. همچنین طعم تلخ و خاصی که این ادکلن داشته باعث می شود تا ذهنیت کاربرد ادکلن تلخ فقط برای مردان را از بین ببرد.

قیمت ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد Fragrance World Tom Ford Ombre Leather

قیمت ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد Fragrance World Tom Ford Ombre Leather که یک ادکلن شرکتی است، نسبت به نمونه های اورجینال تهیه شده به صرفه تر می باشد. اما بدین معنا نبوده که ادکلن های شرکت تقلبی هستند.

انواع ادکلن های شرکتی تحت فرمولاسیون شرکت های سازنده شروع به تولید رایحه های مشابه می نمایند. این کار کاملا قانونی و به منظور کاهش هزینه ها صورت می گیرد. ادکلن فراگرنس ورد یکی از کمپانی های اماراتی بوده که ادکلن های اصیل و با کیفیتی تولید می کند. قیمت های ارائه شده توسط این کمپانی مناسب تر از سایر ادکلن های مشابه با غلظت های پرفیوم می باشد.

مشخصات نت های ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد

مشخصات نت های ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد شامل موارد زیر می باشد:

  • نت اولیه: سدر و برگ و بنفشه در این ادکلن گرم، وظیفه تعدیل دما را دارد. این نت ها کمی شیرین هستند و به ادکلن روح و جان می دهند.
  • نت ثانویه: اوریس از نت های گلی و اغواکننده ای است که به طور خیلی ظریفی در این ترکیات جای گرفته است. همچنین یاسمین سامباک بوی جذاب از گروه بویایی گلی را تولید می کند.
  • نت آخری: تنباکو، چرم و روایح چوبی همگی در طبع گرم قرار می گیرند. این ترکیبات نت های پایه را تشکیل داده و کمی تلخی را چاشنی ادکن می کنند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن تامفورد آمبر لدر پارفوم فراگرنس ورد (Fragrance World Tom Ford Ombre Leather)”

محصولات مرتبط