نحوه ی انتخاب عطر مناسب با توجه به سن شما


نحوه ی انتخاب عطر مناسب با توجه به سن شما

حس بویایی حس پیچیده‌ و دلنشینی است و هر فردی درکی خاص از بو و رایحه ی عطر ها دارد به همین خاطر انتخاب عطر هم کار سختی است. سلیقه بویایی نه تنها در هر فرد متفاوت است بلکه این سلیقه در هر دوره زمانی مختلف هم تغییر کرده و هر دوره عطر مناسب سن خود را انتخاب می کنند.توصیه میکنم حتما ادکلن کرید اونتوس را تست کنید. قیمت این ادکلن با تخفیف ویژه در فروشگاه عطر و ادکلن مه استایل موجود است.

علاوه بر اینکه فرآیند انتخاب عطر مناسب به خودی خود کار سخت و دشواری است در نظر گرفتن فاکتور سن هم ممکن است این کار را پیچیده تر کند اما در این مقاله قصد داریم شما را با مواردی آشنا کنیم که انتخاب عطر مناسب سن برای شما را آسان ‌تر کند و با اطمینان بیشتر برای خودتان و عزیزانتان عطر مناسب خریداری کنید.

تولید عطر از سال ۱۹۹۰ وجود داشته و هر ساله به تعداد برند های عطر و ادکلن در جهان افزوده شده است که امروزه تعداد بیشماری عطر در بازار عطر و ادکلن یافت می شود. یا این وجود هنوز هم انتخاب عطر مناسب برای اکثر افراد یک دغدغه بزرگ است.

خرید بهترین عطر مناسب سن افراد

عوامل بسیاری روی ذائقه های ما تاثیر می گذارد افزایش سن هم یکی از این عوامل است که روی کارکرد حس بویایی تاثیر مستقیم دارد و بالطبع این موضوع روی درک شما از رایحه ‌های مختلف هم اثر می گذارد. در نتیجه عطری که در دوران جوانی زندگی خود استفاده می‌کردید بسیار متفاوت با عطری است که در سن میانسالی خود استفاده می کنید و ممکن است آن عطر دیگر زیاد باب میل شما نباشد و یا عطری که برای هدیه و کادو به یک خانم جوان انتخاب می‌کنید هیچگاه مشابه عطری نیست که برای هدیه روز مادر انتخاب می‌کنید. کارشناسان عطر با بررسی افراد مختلف در رده ‌های سنی مختلف به نکات جالبی رسیده اندکه قطعا می تواند به شما در انتخاب عطر مناسب براساس سنی که در آن هستید راهنمایی کند.

در سنین نوجوانی مثلا از چهارده سالگی به بعد افراد معمولا رایحه هایی مثل بوی پختن کیک و شیرینی بیشتر می پسندند. تحقیقات علمی هم این را مسئله را ثابت کرده است که دختران نوجوان بیشتر رایحه های شیرین را ترجیح می دهند و آن را نشان دادن شخصیت و روشی برای تعیین قلمرو و هویت خود می دانند که برای پذیرش بیشتر در اجتماع بسیار مفید است. همچنین به دلیل اینکه نوجوانان فعالیت فیزیکی زیادی دارند. استفاده از اسپری ‌ها و عطر هایی که خاصیت ضد تعرق هم داشته باشد گزینه مناسبی برای آن‌ها مناسب است. برای این سنین استفاده از عطر های حاوی بو های هلو، انگور و وانیل پیشنهاد می‌ شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید