ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا (Rovena BLEU DE CHANEL)

تاریخ آخرین بروزرسانی: 26 مهر, 1402

خرید ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا

ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا (Rovena BLEU DE CHANEL) در سال ۱۹۰۶ توسط ارنست روونا در فرانسه تاسیس شد و به طور مداوم اقدام به تولید عطر و ادکلن های زیبا کرد. برند روونا برای استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنیک های تولید برجسته خود معروف است. ادکلن بلوچنل پرفیوم از یکی از انواع ادکلن مردانه برند روونا است که برای تمامی مناسبت ها مناسب است.

طبع و رایحه ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا

ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا تلخ و خنک است و با نت های پرتقال ترش، ترنج و چای سبز آغاز می شود. سپس با نت های میانی مرکباتی و همچنین رایحه های گیاهی ملایم تر مثل بادران و هل ترکیب می شود. در انتها، این ادکلن روونا با نت های چوبی و مشکی که به آن لمسی گرم و خوشایند می دهند، به اتمام می رسد. بلوچنل پرفیوم با بوی تازه، سبز و خنک خود، احساس فوراً تازگی و نشاط را به شما منتقل می کند.

این ادکلن شرکتی برای استفاده روزانه یا حتی در فصل بهار و تابستان مناسب است. به طور کلی، ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا با جذابیت طبیعی خود می تواند هر شخصیتی را تکمیل کند و بر جذابیت شما افزوده کند. اگر می خواهید شیک تر از همیشه به نظر برسید و حس تازگی و طراوت را به خود و دیگران انتقال دهید این عطر بهترین گزینه است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا (Rovena BLEU DE CHANEL)”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن بلوچنل پرفیوم روونا (Rovena BLEU DE CHANEL)”