Sale!

ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا (Alhambra Orto Parisi Terroni)

ضمانت اصالت کالا

1.650.000 تومان

فصل استفاده پاییز و زمستان
طبع گرم
طعم تلخ و شیرین
جنسیت مردانه و زنانه
حجم 50 میل
ماندگاری عالی
پخش بو خیلی خوب
نت اولیه تمشک
نت میانی چوب سدر، چوب توس و خزه
نت پایانی مشک، خس خس، وانیل، دانه تونکا، چوب گایاک، عنبر، بنزوئین و گیاه پاتچولی

نسخه اورجینال: خرید ادکلن مگاماره ارتوپاریسی اصل

در حال بارگذاری ...

خرید ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا

خرید ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا هیچ گونه محدودتی ندارد. اما چرا می گوییم که هیچ محدودیتی ندارد؟ به این علت که هم زنان هم مردان می توانند از این ادکلن الحمبرا بهره ببرند. این محصول در فصل های سرد سال کاربرد بیشتری خواهد داشت؛ چراکه طبع آن گرم و طعم تلخ و شیرینی دارد. تضاد طعم ها در کنار گرمای ادکلن رایحه های دل نشینی را تولید خواهد کرد.

اما عده ای نگران ماندگاری انواع ادکلن شرکتی هستند. باید بگوییم که این ادکلن شرکتی توسط تیمی متخصص تولید شده و بسیار شبیه به ادکلن اورجینال می باشد؛ بنابراین ماندگاری بالایی دارد و خط بوی قوی از خود برجای خواهد گذاشت. برای خرید می توانید به فروشگاه عطر استایل اعتماد کنید.

قیمت ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا Alhambra Orto Parisi Terroni

قیمت ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا Alhambra Orto Parisi Terroni در این مجموعه، یعنی فروشگاه عطر استایل، برایتان به صرفه می باشد. ما به صورت عمده این محصولات را مستقیم از کشور امارات تهیه می کنیم و بیواسطه بودن خریدها  باعث می شود تا قیمت های اقتصادی و منطقی را به شما ارائه دهیم. از طرفی میتوانید با این قیمت های ارائه شده، خرید عمده ادکلن الحمبرا را نیز با ما تجربه کنید.

مشخصات نت های ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا

مشخصات نت های ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا به شرح زیر می باشد:

  • نت اولیه: تمشک به عنوان نت شیرین به کار می رود و رایحه های تازه میوه ای را برایتان به ارمغان می آورد.
  • نت ثانویه: چوب توس، خزه و چوب سدر به عنوان نت های گرمابخش در انواع ادکلن گرم به کار می روند. چوب ها طبع گرم و طعم تلخی دارند و در نهایت خزه حس طبیعت را در ادکلن زنده می کند.
  • نت آخری: مشک، خس خس، وانیل، دانه تونکا، چوب گایاک، عنبر، بنزوئین و گیاه پاتچولی که هرکدام یک سری رایحه خاص دارند. مشک و عنبر رایحه شیرین وگرم بوده و گیاه پاتچولی، دانه تونکا و چوب گایاک در دسته نت های طبیعی و چوبی قرار می گیرند. خس خس بویی تلخ داشته و علاوه بر آن ترکیبش با بنزوئین حس گم و تلخی را القا می کند. در نهایت وانیل که رایحه ای به خوشمزگی شیرینی دارد. ترکیبات همهاین ها استادانه در کنار هم گردآوری شده است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادکلن ارتوپاریسی ترونی الحمبرا (Alhambra Orto Parisi Terroni)”

محصولات مرتبط